98-200 Sieradz,
ul. 3 Maja 7

[SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.
WODN w Sieradzu
Kategoria:

Adres: 3 Maja 7, 98-200 Sieradz
Tel: 43 822 36 91, Fax: 43 827 30 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wodnsieradz.edu.pl
Oddział WODN w Wieluniu
Adres: Piłsudskiego 6, 98-300 Wieluń

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli Samorządu Województwa Łódzkiego działającą na podstawie Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 września 2016 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli.

Posiadamy
• Akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty
• Certyfikat ISO zgodnie z wymaganiami Normy Międzynarodowej EN ISO 9001:2015
Nasze działania podejmujemy w ścisłej współpracy z Łódzkim Kuratorem Oświaty i Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.

Ośrodek funkcjonuje od 1989 r. Zgodnie z obowiązującym systemem doskonalenia nauczycieli realizujemy wspomaganie szkół i placówek oświatowych oraz prowadzimy sieci współpracy dla dyrektorów i nauczycieli.

Umożliwiamy nauczycielom zdobywanie i doskonalenie kompetencji zawodowych, stwarzamy warunki do wymiany doświadczeń oraz upowszechniania innowacji pedagogicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zaspokajała oczekiwania i potrzeby nauczycieli w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Proponujemy różne formy doskonalenia aby inspirować, wspierać, doradzać, informować.

Podejmujemy współpracę zarówno z lokalnymi jak i ogólnopolskimi partnerami, by korzystając z zasobów wszystkich tych instytucji wspólnie kreować rzeczywistość szkolną.

Od 1 września 2014 roku działamy w dwóch miejscach: Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu i lokalnym oddziale naszej instytucji w Wieluniu.

WODN w Sieradzu
Kategoria:

Ponieważ świat nie kręci się wyłącznie wokół doskonalenia i rozwoju zawodowego nauczycieli, postanowiliśmy uchylić rąbka i rzucić  nieco światła na nasz… warsztat. W sportach zespołowych drużyny nie wystawimy, ale w dyscyplinach indywidualnych nieźle nam idzie. Pierwszą koszulkę sportową już mamy, i w niej będziemy bronić barw WODN J

Najlepszą spośród nas jest oczywiście nasza doradczyni metodyczna języka angielskiego, pani Anna Zalewska, która z sukcesami biega maratony, półmaratony ale przede wszystkim wszelkie biegi ULTRA po górach! Pan Tomasz Kuś, doradca metodyczny wychowania fizycznego, znakomicie poczyna sobie na kortach tenisowych i w wielu innych dyscyplinach, zwłaszcza lekkoatletycznych. Rower i ostatnio biegi to zajęcie kol. Olgierda.

Kierujemy się zasadami: Motywacja pozwala wystartować. Nawyk utrzymuje w ruchuNieważne jak wolno robisz postępy. Najważniejsze, że jesteś o krok dalej, niż ci, którzy siedzą w domu. I Państwu też polecamy

{gallery}galeria/2020/sport_wodn{/gallery}