98-200 Sieradz,
ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu
Kategoria:

Szanowni Koleżanki i Koledzy matematycy i pasjonaci matematyki.

Wspólnie tworzymy sieć współpracy nauczycieli matematyki czyli miejsce, gdzie możemy wymienić się swoimi doświadczeniami, podzielić pomysłami i dobrymi praktykami, znaleźć inspirację do dalszej pracy, spotkać się i podyskutować jak zarażać matematyką. Sieć dziś, z konieczności jest tylko zdalna, natomiast jak warunki się zmienią, będziemy tez spotykać się w świecie realnym.

Na platformie edukacyjnej WODN w zakładce „Matematyka z domu …” http://moodle39.wodnsieradz.pl/?redirect=0 można znaleźć, między innymi, gotowe materiały do wykorzystania.

Aby móc wejść do naszej sieci trzeba wysłać do moderatora sieci Pani Doroty Żuberek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym. Następnego dnia zostaną wysłane do Państwa na podany adres poczty elektronicznej login i hasło. Po ich użyciu już Państwo mogą być z nami w sieci. Zapraszamy serdecznie. Tam już jest wiele ciekawych materiałów.

Ważna informacja!

Uczestnictwo w sieci współpracy nauczycieli matematyki jest rodzajem doskonalenia zawodowego. Aby uzyskać zaświadczenie o ukończeniu formy, należy wykazać pewną aktywność. Wystarczy zamieścić dwa wpisy na forum dyskusyjnym oraz samodzielnie opracować i umieścić w sieci dwie z podanych propozycji, np. zadanie dla uczniów, scenariusz lekcji - wszystkie możliwości umieszczone są w dziale Aktualności.