98-200 Sieradz,
ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

📣 Serdecznie zapraszam Państwa na platformę 📣
Język angielski w szkole i w domu - sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego
Chciałabym podzielić się z Wami swoimi materiałami, ale także zaproponować wymianę pomysłów, dobrych praktyk. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego - miejsce, gdzie możemy się zainspirować, poradzić i podyskutować.

Zapraszam wszystkich chętnych!

Napisz do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje imię i nazwisko. Na Twój adres mailowy prześlę nazwę użytkownika (login) i hasło potrzebne do zalogowania się na platformie edukacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
Naprawdę warto skorzystać z gotowych materiałów.

Do zobaczenia! Anna Zalewska

📣 Uwaga❗

Aktywne włączenie się w działania w sieci Język angielski w szkole i w domu - sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego będzie potraktowane jako udział w formie doskonalenia zawodowego.
Warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać zaświadczenie potwierdzające aktywowanie się i włączenie do współpracy są następujące:
1. Dokonaj minimum 2 wpisów na forum (aktywność na forum) – pierwszy warunek. ✔
2. Prześlij na platformę samodzielnie opracowane przez siebie materiały, którymi chciałabyś / -łbyś podzielić się z innymi uczestnikami sieci – drugi warunek. ✔