Raporty z badań
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Sierpień 2018 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Platformy

BIP

Klauzula informacyjna

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO)
Czy wiesz, co się kryje w Twoim smartfonie? Czy znasz jego ukrytą funkcję, która zmienia życie ludzi na całym świecie? Obejrzyj film i poznaj tajemnicę twojego smartfona. Dowiedz się więcej na http://surowce.igo.org.pl/

 
Tajemnica twojego smartfona

Czy wiesz, co się kryje w Twoim smartfonie? Czy znasz jego ukrytą funkcję, która zmienia życie ludzi na całym świecie? Obejrzyj film i poznaj tajemnicę twojego smartfona. Dowiedz się więcej na http://surowce.igo.org.pl/

Opublikowany przez Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) na 13 lipca 2017

Wielki sukces polskich uczniów. W badaniu biegłości w czytaniu PIRLS 2016 nasi czwartoklasiści zajęli 6. miejsce wśród uczniów z 50 krajów całego świata.

Średni wynik polskich dzieci wynosi 565 punktów i jest istotnie wyższy od średniej międzynarodowej. Co ważniejsze, różnice między średnimi Polski i sześciu innych krajów i regionów (od Hongkongu do Tajwanu) są nieistotne statystycznie. Można więc powiedzieć, że Polska wraz z sześcioma innymi krajami ustąpiła tylko Rosji i Singapurowi.

Więcej informacji na stronie Instytutu Badań Edukacyjnych

Raport dotyczący cyberzagrożeń - spójnego podejścia do bezpieczeństwa systemów informatycznych, przygotowany przez firmę EY. W najnowszej 19. edycji wzięli udział przedstawiciele 1735 firm z całego świata, w tym z Polski.
Raport może posłużyć do budowania polityki bezpieczeństwa informacji również w szkołach i placówkach oświatowych.
Więcej informacji i raport: http://www.ey.com/pl/pl/newsroom/news-releases/news-ey-20170113-swiatowe-badanie-bezpieczenstwa-informacji

Celem badania było poznanie zwyczajów użytkowników ebooków i audiobooków wśród Polaków. Respondentów pytano o:
- urządzenia, na których czytają i słuchają,
- formaty, z których najczęściej korzystają,
- sposób pozyskiwania e-książek,
- okoliczności czytania i słuchania,
- zalety i bariery w korzystaniu z książek elektronicznych.
Więcej informacji i raport: http://nck.pl/badania/raporty/raport-zwyczaje-polakow-zwiazane-z-uzytkowaniem-ebookow-i-audiobookow

Badanie zespołu badawczego Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i firmy PCG „Polska szkoła w dobie cyfryzacji” przeprowadzone zostało w czerwcu 2017 roku na grupie ponad 100 000 respondentów (uczniów, rodziców i nauczycieli). Zebranie tak licznej grupy respondentów umożliwiła firma Librus – partner technologiczny badania. Jest to największe jak dotąd badanie polskich szkół diagnozujące poziom wykorzystania technologii w edukacji. Raport z badania dostarcza odpowiedzi na liczne pytania m.in.: czy i jak polskie szkoły są scyfryzowane oraz z jakich nowych technologii korzystają nauczyciele i uczniowie?
Więcej informacji i raport: http://nck.pl/badania/raporty/raport-polska-szkola-w-dobie-cyfryzacji-diagnoza-2017

Copyright 2018 WODN w Sieradzu