Dni matematyki i liczby Pi
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Platformy

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 40 1 2 3
week 41 4 5 6 7 8 9 10
week 42 11 12 13 14 15 16 17
week 43 18 19 20 21 22 23 24
week 44 25 26 27 28 29 30 31

Klauzula informacyjna

O tym, że matematyka jest królową nauk, chyba nie trzeba nikogo w dzisiejszym zmatematyzowanym świecie przekonywać. I ta królowa ma w rozpoczynającym się marcowym tygodniu swoje święta.

 

12 marca, po raz siódmy w Polsce, po raz czternasty na świecie, świętujemy Dzień Matematyki. W tym roku obchodzony jest pod hasłem „Ziemia się liczy” czyli Ziemia w liczbach. Został on stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce przedmiotu uznawanego powszechnie za bardzo trudny. Udział w grach i zabawach ma odczarować matematykę, ma pokazać, że jej nauka może być przyjemna i dawać radość. Zabawa matematyką brzmi jak oksymoron, ale tak nie jest. Spróbuj i dołącz do kilku milionów uczniów na całym świecie. https://e-math.pl/DzienMatematyki/

 

14 marca obchodzimy Dzień Liczby π. To starsze święto, bo pierwsze obchody miały miejsce w 1988 roku. Jeśli ktoś chce się bliżej przyjrzeć tej tajemniczej liczbie, można zajrzeć tutaj:

 3 i 14 krótkich historii o liczbie pi. Bo dziś jej świętoWspółpraca

BIP

Licznik odwiedzin

1324530
DzisiajDzisiaj403
WczorajWczoraj466
W tym tygodniuW tym tygodniu2063
W tym miesiącuW tym miesiącu10480
RazemRazem1324530
Mój adres IP 35.172.236.135
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Copyright 2020 WODN w Sieradzu