Szkoła jako środowisko profilaktyczne
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Listopad 2019 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 44 1 2
week 45 3 4 5 6 7 8 9
week 46 10 11 12 13 14 15 16
week 47 17 18 19 20 21 22 23
week 48 24 25 26 27 28 29 30

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

100-lecie niepodległości

Klauzula informacyjna

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi - Jednostka Organizacyjna Samorządu Województwa Łódzkiego, serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „Szkoła jako środowisko profilaktyczne. Profilaktyka zachowań ryzykownych w pracy z uczniem i jego rodzicami”, które odbędzie się w dniach 19 - 22 listopada 2019 r.

Szkolenie kierowane jest do pedagogów, psychologów i nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego.

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi pokryje koszty udziału w szkoleniu związane z prowadzeniem szkolenia, materiałami dla uczestników, wyżywieniem i zakwaterowaniem oraz koszty związane z transportem na miejsce szkolenia i z powrotem (wyjazd z Łodzi na miejsce szkolenia i powrót do Łodzi). Szkolenie realizowane będzie na terenie województwa łódzkiego.

Miejsce szkolenia zostanie wskazane odrębnym mailem osobom zakwalifikowanym do udziału w szkoleniu, po rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w tej sprawie.

Na wszystkich etapach szkolenia realizatorami będą specjaliści z danej dziedziny, posiadający zarówno wiedzę teoretyczną, jak i dysponujący dużym doświadczeniem w bezpośredniej pracy z uczniem.

Szczegółowy program szkolenia w załączeniu.

Z uwagi na fakt, iż maksymalna liczba uczestników szkolenia nie może przekroczyć 80 osób o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (dokument w załączeniu).

Skan dokumentu proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostateczny termin na przesłanie zgłoszeń upłynie w dniu 12.11.2019 r.

 

Wszelkie informacje dotyczące szkolenia znajdziecie Państwo na stronie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi: www.rcpslodz.pl w zakładce Studia, szkolenia, konferencje →Szkolenia.

Współpraca

BIP

Licznik odwiedzin

1195542
DzisiajDzisiaj10
WczorajWczoraj275
W tym tygodniuW tym tygodniu485
W tym miesiącuW tym miesiącu3037
RazemRazem1195542
Mój adres IP 3.80.6.254
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Copyright 2019 WODN w Sieradzu