Miesięcznik WYCHOWAWCA
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Marzec 2019 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 9 1 2
week 10 3 4 5 6 7 8 9
week 11 10 11 12 13 14 15 16
week 12 17 18 19 20 21 22 23
week 13 24 25 26 27 28 29 30
week 14 31

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

Klauzula informacyjna

BIP

Licznik odwiedzin

1111980
DzisiajDzisiaj233
WczorajWczoraj348
W tym tygodniuW tym tygodniu983
W tym miesiącuW tym miesiącu7956
RazemRazem1111980
Mój adres IP 18.206.168.65
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wychowawców od 25 lat wydaje czasopismo, które wspiera nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych w ich dziele wychowawczym (od szkoły podstawowej po licea, technika i szkoły branżowe).
W każdym numerze poruszamy istotne zagadnienia związane z profilaktyką uzależnień, dydaktyką i formacją uczniów. Nasze czasopismo jest również wysoko cenione przez pedagogów i nauczycieli ze względu na publikowane scenariusze teatralne związane z uroczystościami patriotycznymi, religijnymi i okolicznościowymi, które uświetniają szkolne akademie, apele i spotkania. Nie zapominamy również o rodzicach; wiele artykułów o charakterze psychologiczno- pedagogicznym wzmacnia współpracę rodziny i szkoły.

Ze względu na zawartość tematyczną dotyczącą zagrożeń cywilizacyjnych i profilaktyki „Wychowawca" może być prenumerowany z budżetu przewidzianego w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i rozwiązywaniu problemów związanych z uzależnieniami.

Więcej informacji znajdziemy na stronie http://wychowawca.pl/prenumerata/

22 marca - Światowy Dzień Wody

11 – 16 marca Światowy Tydzień Mózgu

Witamy w Tygodniu Mózgu

Akcja Żonkile

100-lecie niepodległości

Współpraca

Copyright 2019 WODN w Sieradzu