Konferencja z udziałem Billa Rogersa
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Dla uczestników szkoleń

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Lipiec 2019 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

Klauzula informacyjna

BIP

Licznik odwiedzin

1168236
DzisiajDzisiaj46
WczorajWczoraj170
W tym tygodniuW tym tygodniu424
W tym miesiącuW tym miesiącu15647
RazemRazem1168236
Mój adres IP 54.92.148.165
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Konferencja z udziałem Billa Rogersa światowej sławy eksperta od trudnych zachowań uczniów i zarządzania trudnymi klasami
9 grudnia 2017 roku
w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie (adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo)

Szanowni Państwo!

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu, zainspirowany ofertą Wydawnictwa Fraszka Edukacyjna, przesyła Państwu informację dotyczącą konferencji z udziałem Billa Rogersa.

Dr Bill Rogers (www.billrogers.com.au) jest światowej sławy ekspertem od trudnych zachowań uczniów i zarządzania trudnymi klasami. W świecie anglosaskim jest legendarnym coachem nauczycieli. W szkołach, które nie radzą sobie z trudnymi uczniami i trudnymi klasami, spędza tygodnie, uczestnicząc w lekcjach i dyskutując z nauczycielami rozmaite strategie wychodzenia z impasu. Wieloletnie doświadczenie tego typu pozwoliło mu na opracowanie skutecznych, wielokrotnie i w różnych kulturach sprawdzonych technik postępowania zarówno z indywidualnymi uczniami, jak i zarządzania trudnymi klasami. Bill Rogers pokazuje, jak stworzyć optymalne środowisko do nauczania i uczenia się, do zarządzania zachowaniami uczniów i ochrony nauczycieli przed wypaleniem i nadmiernym stresem.

Od lat zapraszany jest na konsultacje przez władze edukacyjne Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Danii, Estonii. Regularnie prowadzi zajęcia letniej szkoły dla nauczycieli Uniwersytetu w Cambrigde, UK. Jest autorem kilku książek, tłumaczonych na wiele języków.

Dr Bill Rogers był w Polsce w latach 2012 i 2013. Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna wydało trzy Jego książki, które znakomicie się sprzedają cały czas i są już klasyką na naszym rynku: TRUDNA KLASA, DYSCYPLINA W SZKOLE, NAPRAWA ZACHOWANIA.

Konferencja odbędzie się w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie (adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo) w dniu 9.12.2017 w godz.9.00 - 15.00

Cena - 120 zł od osoby

Zgłoszenia na konferencję należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat szkoły przyśle numer konta osobom zgłaszającym się.

100-lecie niepodległości

Współpraca

Copyright 2019 WODN w Sieradzu