O firmie
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Platformy

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 40 1 2 3
week 41 4 5 6 7 8 9 10
week 42 11 12 13 14 15 16 17
week 43 18 19 20 21 22 23 24
week 44 25 26 27 28 29 30 31

Klauzula informacyjna

Adres: 3 Maja 7, 98-200 Sieradz
Tel: 43 822 36 91, Fax: 43 827 30 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wodnsieradz.edu.pl
Oddział WODN w Wieluniu
Adres: Piłsudskiego 6, 98-300 Wieluń

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli Samorządu Województwa Łódzkiego działającą na podstawie Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 września 2016 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli.

Posiadamy
• Akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty
• Certyfikat ISO zgodnie z wymaganiami Normy Międzynarodowej EN ISO 9001:2015
Nasze działania podejmujemy w ścisłej współpracy z Łódzkim Kuratorem Oświaty i Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.

Ośrodek funkcjonuje od 1989 r. Zgodnie z obowiązującym systemem doskonalenia nauczycieli realizujemy wspomaganie szkół i placówek oświatowych oraz prowadzimy sieci współpracy dla dyrektorów i nauczycieli.

Umożliwiamy nauczycielom zdobywanie i doskonalenie kompetencji zawodowych, stwarzamy warunki do wymiany doświadczeń oraz upowszechniania innowacji pedagogicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zaspokajała oczekiwania i potrzeby nauczycieli w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Proponujemy różne formy doskonalenia aby inspirować, wspierać, doradzać, informować.

Podejmujemy współpracę zarówno z lokalnymi jak i ogólnopolskimi partnerami, by korzystając z zasobów wszystkich tych instytucji wspólnie kreować rzeczywistość szkolną.

Od 1 września 2014 roku działamy w dwóch miejscach: Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu i lokalnym oddziale naszej instytucji w Wieluniu.

Ponieważ świat nie kręci się wyłącznie wokół doskonalenia i rozwoju zawodowego nauczycieli, postanowiliśmy uchylić rąbka i rzucić  nieco światła na nasz… warsztat. W sportach zespołowych drużyny nie wystawimy, ale w dyscyplinach indywidualnych nieźle nam idzie. Pierwszą koszulkę sportową już mamy, i w niej będziemy bronić barw WODN J

Najlepszą spośród nas jest oczywiście nasza doradczyni metodyczna języka angielskiego, pani Anna Zalewska, która z sukcesami biega maratony, półmaratony ale przede wszystkim wszelkie biegi ULTRA po górach! Pan Tomasz Kuś, doradca metodyczny wychowania fizycznego, znakomicie poczyna sobie na kortach tenisowych i w wielu innych dyscyplinach, zwłaszcza lekkoatletycznych. Rower i ostatnio biegi to zajęcie kol. Olgierda.

Kierujemy się zasadami: Motywacja pozwala wystartować. Nawyk utrzymuje w ruchuNieważne jak wolno robisz postępy. Najważniejsze, że jesteś o krok dalej, niż ci, którzy siedzą w domu. I Państwu też polecamy