Dobro powraca - Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Czarnożyłach
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Listopad 2018 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 44 1 2 3
week 45 4 5 6 7 8 9 10
week 46 11 12 13 14 15 16 17
week 47 18 19 20 21 22 23 24
week 48 25 26 27 28 29 30

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

BIP

Klauzula informacyjna

20 listopada po raz kolejny w Publicznej Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Czarnożyłach obchodzono Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji uczniowie zorganizowali wiele działań podkreślających serdeczną i radosną atmosferę tego szczególnego dnia. Propagując takie wartości jak: wzajemny szacunek, tolerancję i chęć niesienia pomocy innym, zaprosiliśmy do wspólnego świętowania młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Gromadzicach. Uczniowie przybyli do nas wraz z opiekunkami: panią Danutą Anisimo i panią Katarzyną Sobocińską.

Uczniowie gimnazjum prowadząc liczne zabawy i konkursy, np. kalambury, karaoke czy familiadę, pokazali jak ważny jest wzajemny uśmiech i serdeczność w relacjach międzyludzkich. Były też piosenki i wiersze związane z tematyką życzliwości, a na koniec życzenia i wspólne pamiątkowe zdjęcie.

W związku z obchodami Dnia Życzliwości, uczniowie zadbali o wizualne efekty w postaci afiszów, gazetek, plakatów. Na Drzewku Życzliwości społeczność szkolna oraz zaproszeni goście mogli wpisać pozdrowienia i życzenia. Przeprowadzony został również konkurs plastyczny pod hasłem ,,Dobro powraca", którego celem było pokazanie, że każdy z nas może dzielić się dobrem na co dzień. Nagrody otrzymało rodzeństwo: Maja i Kacper Bartodziej. Na godzinach wychowawczych, nauczyciele wraz z młodzieżą, odgrywali scenki rodzajowe dotyczące życzliwości i tolerancji w różnych sytuacjach życiowych.

Dzień Życzliwości przygotowali uczniowie klas drugich gimnazjum pod opieką Elżbiety Moczygęby, Agnieszki Kołodziej i Anny Klimaszewskiej.

Copyright 2018 WODN w Sieradzu