Doradcy
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Platformy

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 40 1 2 3
week 41 4 5 6 7 8 9 10
week 42 11 12 13 14 15 16 17
week 43 18 19 20 21 22 23 24
week 44 25 26 27 28 29 30 31

Klauzula informacyjna

ROK SZKOLNY 2020/2021

NAUCZYCIEL
Doradca metodyczny

SPECJALNOŚCI

GODZINY KONSULTACJI

Glinkowska Justyna

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 214

Edukacja wczesnoszkolna

Czwartek  1300 – 1430
WODN Sieradz

Wolska Kamila

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 209

Wychowanie przedszkolne

Poniedziałek 1400 – 1530   
WODN Sieradz

Zalewska Anna

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 209

Język angielski

środa 1410 – 1540   
WODN Sieradz

Żuberek Dorota

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 209

matematyka

Środa 1410 – 1540   
WODN Sieradz

Kuś Tomasz

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 204

Wychowanie fizyczne

Wtorek  900 – 1030   
WODN Sieradz

Kowalczyk Anna

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 214

biologia

Czwartek  1400 – 1530   
WODN Sieradz

Lewandowski Marcin

tel. 43 822 36 91
nr wewnętrzny 210

Kształcenie zawodowe

Wtorek 1200 – 1330   
WODN Sieradz

Uważam, że nauczanie to misja, którą staram się wypełniać od 20 lat z reformatorską odwagą i sercem. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Moja specjalność to edukacja wczesnoszkolna i muzyka.
Uczniowie nieustannie inspirują mnie i zaskakują. Jestem osobą, która dąży do nabrania jak największej wprawy i zdobycia jak najszerszej wiedzy w grze o nazwie nauczyciel. Pragnę dawać innym i czerpać z niej coraz więcej satysfakcji. Mam zaszczyt prowadzić czterdziestoosobowy zespół wokalny, który daje zarówno mnie jak i uczniom mnóstwo pozytywnych przeżyć.
Prywatnie lubię czytać, śpiewać i tańczyć, a nade wszystko kocham moje dzieci Natalię i Jakuba.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do współpracy.

Dawno temu ukończyłam pedagogikę wieku dziecięcego .Od tamtej pory z entuzjazmem „chodzę  do przedszkola”. Pracuję w przekonaniu,  że czas edukacji przedszkolnej ma być dla dziecka bazą doświadczeń dobra, piękna, życzliwości, mądrej relacji, a także konkretnym przygotowaniem do boju w szkolnym świecie.
Interesuje mnie edukacja regionalna. Lubię innowacje. Zaczytuję się książkami dla najmłodszych. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawód nauczyciela wykonuję od 20 lat. W ciągu tego czasu uczyłam języka angielskiego dzieci w różnym wieku, od przedszkola po nastolatków, a także studentów oraz dorosłych. Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli, byłym gimnazjum. Żałuję, że okres gimnazjów przeszedł do przeszłości - bardzo lubię pracować z młodzieżą w wieku dorastania. Teraz jako wychowawca i nauczyciel opiekuję się i pracuję z moją liczną klasą V-tą.

Uważam, że kluczem do sukcesu w nauczaniu jest wzajemny szacunek, życzliwość, otwartość i empatia.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczę matematyki od ponad 30 lat. Najpierw w szkole podstawowej, następnie w gimnazjum i obecnie - znów w szkole podstawowej. Ciągle doskonalę swój warsztat, interesują mnie nowe metody nauczania. Od wielu lat współpracuję też z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łodzi. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem nauczyciela i egzaminatora. Zapraszam do współpracy!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 25 lat, jako nauczyciel, prowadzę zajęcia z wychowania fizycznego. Jestem pasjonatem sportu, zawodowo trenerem lekkiej atletyki i instruktorem tenisa ziemnego. Z zamiłowania żeglarzem, narciarzem i początkującym brydżystą. W swojej pracy z młodzieżą propaguję zdrowy styl życia i aktywność fizyczną dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego ucznia.
Na swej osobistej ścieżce edukacyjnej miałem okazję spotkać wspaniałych nauczycieli i trenerów a lekcje wychowania fizycznego były zazwyczaj radosnym przeżyciem. W swej codziennej pracy nauczycielsko-trenerskiej dbam o bezpieczeństwo i ciekawą formę zajęć.
Bycie doradcą metodycznym to dla mnie wyzwanie i zobowiązanie. Ze wszystkich sił będę się starał być dla Państwa użytecznym w zakresie m. in. programowania i organizacji zajęć wychowania fizycznego, metodyki nauczania a przede wszystkim promowania i upowszechniania kultury fizycznej.
Wszyscy dostrzegamy i cenimy wartość gry zespołowej. Jestem do Waszej dyspozycji w budowaniu atrakcyjnego wychowania fizycznego. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć sprawny, profesjonalny team.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od kilkunastu lat pracuję w szkole jako nauczyciel. Praca ta jest spełnieniem moich marzeń. Dzięki niej przez cały czas się rozwijam a energię i pomysły czerpię od moich uczniów. Gdy widzę pasję w ich oczach, to mnie uskrzydla do działania, poszukiwania i odkrywania nowych możliwości w edukacji. Staram się, aby nauka biologii była dla uczniów przygodą, dzięki której będą mogli lepiej poznać i zrozumieć otaczający ich świat. Na lekcjach moi uczniowie nie korzystają z podręcznika i zeszytu ćwiczeń, bogaty świat biologii staram się im zilustrować notatkami wizualnymi, pokazami, doświadczeniami, filmami a także wycieczkami.

Rola doradcy metodycznego to dla mnie ważne zobowiązanie, aby służyć Państwu radą i pomocą w zakresie metodyki, innowacyjności a także wspierać Państwa w różnych działaniach. Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy. Możemy również wspólnie, w ramach relaksu, odkrywać tajniki rękodzieła czy wizażu. W zespole możemy więcej.

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawód nauczyciela wykonuję od 17 lat. Jestem nauczycielem dyplomowanym, nauczam przedmiotów zawodowych informatycznych w Zespole Szkół Elektronicznych im. S. Staszica w Zduńskiej Woli.
Przez te lata uczyłem również przedmiotów zawodowych elektronicznych w tej samej szkole, a także prowadziłem zajęcia w szkole policealnej jak również w szkole wyższej.
Jestem egzaminatorem zawodzie technik informatyk oraz egzaminatorem maturalnym z przedmiotu informatyka. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem nauczyciela i egzaminatora.
Zapraszam do współpracy!

BIP

Copyright 2020 WODN w Sieradzu