Doradcy
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Grudzień 2019 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 49 1 2 3 4 5 6 7
week 50 8 9 10 11 12 13 14
week 51 15 16 17 18 19 20 21
week 52 22 23 24 25 26 27 28
week 1 29 30 31

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

Klauzula informacyjna

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego z 26 – letnim stażem pedagogicznym. Od 1993 roku pracuję w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Sieradzu. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalność nauczycielska (1993), Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzanie w Oświacie i Dydaktyka Przedsiębiorczości w Akademii Ekonomicznej w Katowicach (2006), Studia Podyplomowe dla Nauczycieli w Zakresie Pedagogiki Specjalnej w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1997). Jestem od 1995r. trenerem tenisa II klasy i posiadam od 2008r. Licencję PZT Trenera Szkolenia Podstawowego. Ukończyłem specjalizację z zakresu odnowy biologicznej w Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Zakład Medycyny Sportu i Higieny (1993), kurs instruktażowy dla kierowników placówek wypoczynku dzieci

i młodzieży (1999), kurs Liderów w ramach WDN w zakresie kierowania procesem zmian edukacyjnych w szkole (1999). Posiadam tytuły instruktora: Pływania, Piłki siatkowej, Piłki koszykowej, Piłki ręcznej, Piłki nożnej, Gimnastyki sportowej, Lekkoatletyki. Tenisa ziemnego. Jestem od 1992r. sędzią LA oraz od 1995r. sędzią Okręgowym tenisa. Pełnię również szereg funkcji społecznych wykraczających poza moje obowiązki zawodowe.

Od 1993r. jestem przewodniczącym klubu Olimpiad Specjalnych „Spartakus” w Sieradzu i prezesem Sieradzkiego Klubu Tenisowego. Od 2003r. jestem członkiem Komisji Sportowej przy Komitecie Krajowym w Warszawie i członkiem Komitetu Regionalnego w Łodzi Olimpiad Specjalnych, a od 2006r. jestem również Delegatem Technicznym i Ogólnopolskim Koordynatorem Tenisa Olimpiad Specjalnych – Polska. Od 2009r. jestem członkiem Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska w Warszawie. Współpracuję na terenie Sieradza od wielu lat z wieloma instytucjami wspierającymi rozwój dzieci i młodzieży: MOSiR, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, PCPR, WODN, WORD, Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna oraz stowarzyszeniami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną: Olimpiady Specjalne – Polska, AB OVO, Dary Losu. Moją pasją jest sport, a w szczególności tenis. Zapraszam wszystkich do współpracy.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dawno temu ukończyłam pedagogikę wieku dziecięcego .Od tamtej pory z entuzjazmem „chodzę  do przedszkola”. Pracuję w przekonaniu,  że czas edukacji przedszkolnej ma być dla dziecka bazą doświadczeń dobra, piękna, życzliwości, mądrej relacji, a także konkretnym przygotowaniem do boju w szkolnym świecie.
Interesuje mnie edukacja regionalna. Lubię innowacje. Zaczytuję się książkami dla najmłodszych. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Zawód nauczyciela wykonuję od 20 lat. W ciągu tego czasu uczyłam języka angielskiego dzieci w różnym wieku, od przedszkola po nastolatków, a także studentów oraz dorosłych. Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli, byłym gimnazjum. Żałuję, że okres gimnazjów przeszedł do przeszłości - bardzo lubię pracować z młodzieżą w wieku dorastania. Teraz jako wychowawca i nauczyciel opiekuję się i pracuję z moją liczną klasą V-tą.

Uważam, że kluczem do sukcesu w nauczaniu jest wzajemny szacunek, życzliwość, otwartość i empatia.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczę matematyki od ponad 30 lat. Najpierw w szkole podstawowej, następnie w gimnazjum i obecnie - znów w szkole podstawowej. Ciągle doskonalę swój warsztat, interesują mnie nowe metody nauczania. Od wielu lat współpracuję też z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Łodzi. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem nauczyciela i egzaminatora. Zapraszam do współpracy!

BIP

Copyright 2019 WODN w Sieradzu