Targi Pracy i Doradztwa Zawodowego
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Dla uczestników szkoleń

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 31 1 2 3
week 32 4 5 6 7 8 9 10
week 33 11 12 13 14 15 16 17
week 34 18 19 20 21 22 23 24
week 35 25 26 27 28 29 30 31

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

Klauzula informacyjna

BIP

Licznik odwiedzin

1174312
DzisiajDzisiaj58
WczorajWczoraj250
W tym tygodniuW tym tygodniu534
W tym miesiącuW tym miesiącu4371
RazemRazem1174312
Mój adres IP 3.226.251.205
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info


Szanowni Państwo Dyrektorzy
Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych  i Placówek Edukacyjnych

    Starostwo Powiatowe w Sieradzu wraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy Oddział w Sieradzu i Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu organizuje Targi Pracy i Doradztwa Zawodowego pod hasłem ,,Ścieżki do zatrudnienia’’, obejmujące teren Podregionu Zachodniego Województwa Łódzkiego.  
Targi stworzą możliwość pierwszego kontaktu z przedstawicielami świata pracy. Dziś jest to ważne dla uczniów wszystkich etapów edukacyjnych. Bardzo prosimy Państwa Dyrektorów o umożliwienie odwiedzenia ich przede wszystkim przez pedagogów szkolnych, nauczycieli, którym powierzono obowiązki opracowania programu doradztwa zawodowego, nauczycieli wychowawców klas oraz uczniów ostatnich i przedostatnich klas wszystkich typów szkół.

W ramach targów będą funkcjonowały trzy strefy:
•    Strefa przedsiębiorczości,
•    Strefa ofert pracy
•    Strefa  edukacji  i doradztwa  zawodowego
W poszczególnych strefach zostaną stworzone możliwości uzyskania porad, informacji, konsultacji oraz bezpośrednich kontaktów w celu wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.  Będzie tam również możliwość zapoznania się z różnymi formami zdobywania doświadczeń przygotowujących
do płynnego wejścia na rynek pracy tj.: staże, praktyki, zajęcia praktyczne,  kontrakty, wolontariat, lekcje (różnych przedmiotów)w zakładzie pracy, wycieczki zawodoznawcze itp.
Z punktu widzenia szkoły i placówki edukacyjnej targi dostarczą informacji, jak również okazji
do nawiązywania współpracy z różnymi instytucjami  działającymi na rzecz doradztwa edukacyjno-zawodowego, wolontariatu i dobrych doświadczeń związanych z organizowaniem takich działań
w szkole.
Jest to szczególnie ważne w związku z zapowiadanymi zmianami wprowadzającymi w szkołach rozszerzenie działań z zakresu doradztwa zawodowego i kształtowania kompetencji kluczowych.
Targi Pracy i Doradztwa Zawodowego pod hasłem ,,Ścieżki do zatrudnienia’’ odbędą się w dniu 11 maja 2017 r w godzinach 11.00-14.00 w Starostwie Powiatowym w Sieradzu w sali C.

100-lecie niepodległości

Współpraca

Copyright 2019 WODN w Sieradzu