Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowe
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Edukacja w czasach pandemii koronawirusa

Biuletyn Informacyjny Ery Edukacji Zdalnej

Konkurs ofert na stanowisko nauczyciela - doradcy metodycznego

Dźwiękowe opinie, porady i oceny na temat zdalnego nauczania

 

Zdalna praca szkolnych specjalistów

Biblioteki Pedagogiczne zdalnemu nauczaniu

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi

 Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu

Nasz Facebook

Platformy

100-lecie niepodległości

Klauzula informacyjna

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” realizujące we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowe pragnie przypomnieć, że zapewnienie uczniom bezpieczeństwa w szkole jest ważnym elementem organizacji pracy każdej placówki oświatowej. Rolę szkoły, zadania dyrektora i nauczycieli w tym obszarze regulują przepisy prawa oświatowego, administracyjnego, cywilnego, karnego i pracy.

W związku z powyższym, pragniemy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w projekcie - dysponujemy jeszcze pulą kilkunastu miejsc dla szkół z Państwa województwa. Nowo przyjęte placówki zostaną objęte działaniami w okresie od września do listopada 2018 roku.

W ramach projektu, w każdej z zainteresowanych szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych i zawodowych zrealizowane będą SZKOLNE DNI BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO, na które złożą się 3 warsztaty podczas lekcji i spotkanie z kadrą pedagogiczną. Ponadto w każdej szkole zostanie przeszkolony jeden nauczyciel, który otrzyma certyfikat Szkolnego Mentora Cyberbezpieczeństwa i odpowiadać będzie za koordynację w szkole oddolnych inicjatyw poświęconych bezpiecznemu wykorzystywaniu Internetu oraz nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

Projekt Cyfrowobezpieczni.pl w swoich działaniach opiera się na założeniu, iż świadome i bezpieczne postawy najmłodszych internautów kształtowane powinny być wielotorowo. Dlatego też, program swoim doradztwem oraz działaniami obejmuje nie tylko placówki edukacyjne oraz nauczycieli, ale także rodziców – wspólne działanie ma szansę istotnie zwiększyć świadomość i wiedzę dzieci i młodzieży dotyczą ryzykownych zachowań w sieci.

Zachęcamy do zapoznania się z ideą projektu na stronie https://www.cyfrowobezpieczni.pl/o-projekcie, oraz do rejestracji szkoły w projekcie pod adresem https://www.cyfrowobezpieczni.pl/formularz-zgloszeniowy-szkoly

O udziale w projekcie decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz terminowe przesłanie do nas deklaracji udziału w projekcie, którą otrzymają Państwo po rejestracji.

Wszelkie pytania dotyczące projektu Cyfrowobezpieczni.pl kierować można na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź do jego koordynatorów.

Projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa jest współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach zadania publicznego "Poprawa kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia".

Współpraca

BIP

Licznik odwiedzin

1255655
DzisiajDzisiaj183
WczorajWczoraj381
W tym tygodniuW tym tygodniu1353
W tym miesiącuW tym miesiącu1353
RazemRazem1255655
Mój adres IP 3.235.75.174
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Copyright 2020 WODN w Sieradzu